۶ تمرین طلایی برای جذب ثروت را بیاموزید

 

 

قانون جذب تا حد زیادی از طریق تجارب واقعی افراد به اثبات رسیده است. افراد زیادی وجود دارند که با عمل به این قانون به موفقیت های بزرگ رسیده اند. جذب ثروت هم یکی از قوانین ثروت است که  اگر با شیوه های درست انجام شود نتیجه خواهد داشت. در این مقاله شما را با شیوه های جذب ثروت آشنا می کنیم.

 

 

آیا اخیرا در بین سایر قوانین جاذبه به دنبال جذب ثروت بوده اید؟ اگر چنین اندیشه ای دارید بدانید که تنها نیستید. تقریبا همه می خواهند با استفاده تکنیک های قانون جذب ثروت بیشتری جذب کنند. شاید هم بگویید تمام راه های درست را رفته اید اما، هنوز از قانون جذب استفاده نکرده اید و بنابراین به ثروت نرسیده اید.

 

برای جذب ثروت باید به ۶ تمرین آسان مسلط شوید. ما این ۶ تمرین را در اینجا توضیح می دهیم و همچنین شرح می دهیم که چگونه با استفاده از مراقبه می توانید سریع به ثروت برسید.

 

 

۶ تمرین برای جذب ثروت

گاهی کارشناسان می گویند شما می توانید در ۷ روز هر چیزی را که بخواهید جذب کنید. اگر در ۷ روز نتوانستید این کار را انجام دهید، باید کار قانون جذب را فراموش کنید.

اما، امکان جذب ثروت کاملا وجود دارد. فقط باید تکنیک های درست را یاد بگیرید. علاوه بر آن حتی اگر ثروت هدف اصلی شما نباشد باز هم جذب ثروت فواید خوبی در زندگی شما خواهد داشت.

 

 

مرحله ۱. روی فراوانی تمرکز کنید

این اصل در مرکز قانون جذب ثروت قرار دارد و آن این است شما بیشتر از آن چیزی که تمرکز کرده اید ثروت به دست می آورید.

بنابراین، اگر تمرکز بیشتری روی فراوانی داشته باشید ثروت بیشتری جذب خواهید کرد. روش های زیادی برای تمرکز روی ثروت وجود دارد. مثلا:

 • یک دفتر داشته باشید و روزانه در آن ۵ چیزی را که دوست دارید داشته باشید، بنویسید. این کار را به یک عادت تبدیل کنید.
 • چشمان خود را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه ببندید و عمیق ترین احساس تشکر و سپاسگزاری برای فراوانی در زندگی را در قلب خود جای دهید.

 

 

مرحله ۲. افکار منفی را دور کنید

وقتی تلاش می کنید فراوانی را جذب کنید، درون شما به می گوید که نمی توانید. حتی بعضی وقت ها به شما می گوید شما لیاقت ثروت را ندارید.

 

هرگاه افکار منفی به سراغتان آمد، سریعا آن را دور کنید  روی برعکس آن تمرکز کنید. برای مثال وقتی نگران هستید و درون شما می گوید ” من هرگز به حد کافی در جذب ثروت موفق نخواهم بود”، با جرات به خود بگویید ” هر کسی می تواند موفق شود و پول فراوانی به دست آورد”.

 

 

مرحله ۳. پول را سازگار با ارزش های خود خرج کنید

یکی دیگر از بهترین شیوه های جذب ثروت این است که پول را صرف چیزهایی کنید که واقعا مهم است. وقتی به شیوه ای زندگی می کنید که سازگار با ارزش های شماست، از خرج کردن پول لذت می برید و رابطه ی مثبت با آن دارید. وقتی شما دیدگاه مثبت و دوستانه به پول دارید، در عوض پول بیشتری دریافت می کنید.

 

اگر اطمینان ندارید به چه چیزهایی ارزش می دهید، این نکات را دنبال کنید:

 • ۵ تا از مهم ترین تجارب زندگی خود را بنویسید
 • ۵ کلمه بنویسید که هر کدام را توصیف می کنند.
 • از خود بپرسید چه موضوعات مشترکی بین آنها وجود دارد؟ این نقاط مشترک کلید ارزش ها هستند.

 

 

مرحله ۴.  با واقعیت ها روبه رو شوید

جذب پول فقط به معنای ارتباط دادن پول با خوشبختی نیست. آن همچنین دید واقع بینانه به وضعیت مالی و عمل کردن بر طبق آن است. بنابراین، با خودتان صادق باشید. به تمام شرایط خود از جمله بدهی ها خوب نگاه کنید. اگر نیاز به کمک دارید نترسید. دوستان، خانواده، و مشاوران مالی می توانند به شما کمک کنند تا نقشه ای برای بهبود وضعیت خود طراحی کنید.

اگر امروز ثروت ندارید، ایرادی ندارد. یادتان باشد که امکان ندارد به جایی که می خواهید بروید مگر اینکه به جایی که اکنون هستید فکر کنید.

 

 

مرحله ۵. پول را بو بکشید

شاید در ابتدا این موضوع عجیب به نظر برسد، اما اگر بتوانید بین جذب ثروت و پول ارتباط براقرار کنید، در این کار موفق خواهید بود. وقتی این کار را انجام می دهید، امواج خود را با ثروت و فراوانی سازگار می کنید. وقتی این کار را انجام می دهید خودتان را در حال داشتن تمام ثروتی که نیاز دارید، تصور کنید. به این فکر نکنید که چرا پول می خواهید یا چه اندازه آرزو می کنید که پول بیشتر داشته باشید. اجازه دهید ذهنتان باور کند که در همین لحظه کاملا ثروتمند هستید.

این یک تمرین ساده و سریع است و می تواند تمام باورهای غلط شما درباره پول را که باعث پسرفت شما می شود، عوض کند.

 

 

 

مرحله ۶. برای جذب ثروت ترس از موفقیت را ممنوع کنید

بعضی از افراد خودشان قوانین را می شکنند. آنها از عواقب جذب ثروت می ترسند. اگر شما هم جز این افراد هستید، این مراحل را دنبال کنید:

 

 • تمام دلایل ترس از ثروت را بنویسید. برای مثال ممکن است بنویسید” اگر ثروتمند شوم نکند مردم به خاطر پول جذب من شوند؟” یا ” شاید با وجود ثروت احساس خوشبختی نکنم”.
 • ریشه ی هر ترس را پیدا کنید. آیا این پیام از جانب شخصی در گذشته ی شما می آید؟ آیا از محیط اجتماعی شما می آید؟ منبع آن را بنویسید.
 • در آخر، برای هر نگرانی یک پاسخ بنویسید. برای مثال، ” اگر ثروتمند شوم هنوز هم قدرت این را دارم که دوستان واقعی را از دوستان غیرواقعی تشخیص دهم”.

 

 

حالا که درباره قوانین جذب ثروت آموختید، برای مراقبه در جذب ثروت مراحل زیر را دنبال کنید:

 • قبل از خواب فکر کنید تا پیام های جذب کاملا به ضمیر نیمه هوشیار شما جذب شود. برای این کار یک محیط آرام انتخاب کنید.
 • ۵ نفس عمیق بکشید. هربار که نفس می کشید و خالی می کنید تا ۱۰ بشمارید. در هنگام انجام آن تمام تنش ها را از بدن خود دور کنید.

 

 

 • وقتی کاملا آرام شدید تصور کنید بدنتان گرم شد و پر از حرارت و نور طلایی شد.
 • بعد از اینکه چند دقیقه گذشت، برای جذب ثروت فرض کنید که پول دارد روی سر شما می بارد. میلیون ها دلار تصور کنید. تصور کنید پول ها به اتاق شما و همسایه ی شما می بارد و برای همه به حد کافی وجود دارد.
 • به خودتان اجازه دهید احساس شادی و لذت ببرید. چند دقیقه در این لذت غرق شوید و سپس کم کم و آرام آرام چشم های خود را باز کنید.

 

                    http://www.thelawofattraction.com/attract-money-wealth/   

2 پاسخ
 1. رضا
  رضا گفته:

  سلام خیلی ممنونم جناب خزایی گل
  فکر کنم دیگه هر روز باید بیام تو سایت ما !!!

  دقیقا تک تک این نوشته ها با دقت میخونم و لذت میبرم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شانزده =