مهم‌ترین باور ثروتمندان جهان

 

چه مشکلی وجود دارد که برخی افراد همیشه فقیر هستند و هر کسب‌وکاری راه‌اندازی می‌کنند، مدام شکست می‌خورند. این افراد ذهن فقیری دارند و هیچ‌گاه سود سرشاری را تجربه نمی‌کنند. مشکل در ذهن افراد هست وگرنه بیرون اوضاع عالی است. باید از زیر سایه فقر و کمبود بیایم بیرون و برویم زیر نور فراوانی و ثروت و پول…

برای کارآفرینان پول موضوع بسیار حیاتی است. پول خونی است که در رگ‌های سازمان جریان دارد. باید تلاش کنیم که خیلی پولدار باشیم چون پول است که قدرت به همراه می‌آورد. بدون پول هیچ قدرتی وجود ندارد و کاری از پیش نمی‌رود.

 

وظیفه من و تو این است که خیلی زیاد ثروتمند باشیم و پول‌های زیادی در اختیار داشته باشیم. وقتی به چشم وظیفه به ثروتمند شدن نگاه می‌کنیم دیگر خودمان را در برابر آن مسئول می‌دانیم.
توصیه‌ی تمام امامان و پیامبران این بوده که شغل و مرکب و همسر و اموال زیادی داشته باشید. یادم می‌آید وقتی مبلغ خمس امام علی علیه‌السلام را جایی شنیدم، برق از سرم پرید. رقمی که اگر به پول الآن تبدیل شود از ثروت تمام ثروتمندان الآن بیشتر می‌شود!

 

 

در ابتدا دوست داشتم اهمیت این موضوع را برای شما جا بیندازم که بیش از پیش متوجه اهمیت پول و ثروت شوید.

حالا که هم مشکل و هم اهمیت موضوع مالی را فهمیدیم چه‌کار کنیم؟
تنها کار باقی‌مانده این است که مصمم باشیم جهت اینکه شیفت ذهنی به سمت ثروت و فروانی و نعمت بدهیم. باید تبدیل به کارآفرینی شویم که در هر کاری و معامله‌ای سود سرشاری می‌کند. دست به خاک بزنیم طلا شود! اصلاً دوست ندارم شعار بدهم چون چنین اتفاقی به‌راحتی رخ می‌دهد به شرط اینکه فایل فراوانی را چندین و چندین بار گوش دهید و سیستم توجه خود را به سمت فراوانی آورید.

 

باور فراوانی

در فایل فراوانی به شما میگویم که چطور بیشتر به نعمت‌ها و شلوغی‌ها توجه کنید. هیچ کمبود در هیچ نقطه از جهان وجود ندارد. آن کمبود انتخاب خود افراد است، چون ذهنی فقیر دارند و چیزی که بیرون آن‌ها وجود دارد هم نمود درونیات آنهاست.
خداوند وعده‌ی نعمت و فزونی می‌دهد برعکس شیطان که وعده‌ی فقر و کمبود می‌دهد. ما در کشوری زندگی می‌کنیم با هزاران موقعیت پول‌سازی که هر کس در هر شهری که هست به‌راحتی می‌تواند ثروتمند شود. هیچ‌وقت چیزی از دنیا کم نمی‌شود. مکانیزم دنیا بر پایه انرژی است.

انرژی هیچ‌گاه از بین نمی‌رود بلکه از شکلی به شکل دیگر تبدیل می‌شود. هرچقدر اخبار و روزنامه‌ها در مورد جنگ و فقر و خشک‌سالی صحبت می‌کنند، به‌هیچ‌عنوان باور نکنید. آن‌ها بزرگ‌ترین دروغ‌گوهای تاریخ هستند که سعی دارند ترس و واهمه در دل جامعه وارد کنند.

 

هرچقدر از عمر این دنیا می‌گذرد دنیا جای بهتری برای زندگی می‌شود البته برای کسانی که به این فراوانی و نعمت باور دارند. انتخاب با خود ماست که کدام وجه دنیا را انتخاب می‌کنیم. سر یا گرم؟ آب یا خشکی؟ زیبایی یا زشتی؟ فراوانی یا کمبود؟
تمام روند کسب‌وکار و پول‌سازی مجموعه از انتخاب‌های ماست
فراوانی را انتخاب کنید.

از این به بعد فقط به ظرفیت مالی جهان توجه کنید و وارد دایره‌ی ثروتمندان دنیا شوید. ثروتمندانی که هیچ‌گاه نق‌نق نمی‌کنند، چون جای خود را در دایره ثروت محفوظ می‌دانند. ثروتمند شدن حق طبیعی من و شماست. به شرط اینکه مصمم باشیم و همچنین ثروت را هدیه الهی بدانیم و ارزش فوق‌العاده‌ای برای آن قائل باشیم. کسی که پول را چیزی شیطانی و گمراه‌کننده می‌داند، نمی‌تواند در معرض اتفاقات بزرگ مالی قرار بگیرد. همین الآن می‌بینیم که تمام ۱۰۰ نفر ثروتمند دنیا عضو خیریه هستند!
اطمینان دارم برای مطالعه این مقاله و تماشا کردن ویدیوی فراوانی دید بازتری نسبت به دنیای فروانی و عجیب‌مان پیدا خواهید کرد!
.
.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =