تنها راز تبلیغ نویسان برجسته جهان!

 


این راز بسیار ساده است و درعین‌حال بسیار پول‌ساز و مهیج!

اگر آماده هستید شروع کنیم…

 

داستان از اینجا شروع میشه که کلاً کسی به شما فکر نمی‌کند. مردم به دنبال خواسته‌های خودشان هستند. مثل این مثال که وقتی کلی تیپ می‌زنیم کسی انگار ما را نمی‌بیند. از طرفی یک حس بد و از طرفی خبر خوش برای به دست آوردن دوست‌ها و مشتریان جدید!

 

کتاب بسیار قدرتمندی در این زمینه نوشته به نام آیین دوست‌یابی از دیل کارنگی که در مورد نحوه برقراری ارتباط و بهبود کیفیت با دوستانتان است، اما اینجا قرار شده که تبلیغ نویسی را با هم کار کنیم. رازی که در موردش با هم صحبت می‌کنیم همین است که مخاطب و مشتری شما فقط به خودش فکر می‌کند.

 

 


کار بسیار راحت شده است شما اگر دوست دارید تبلیغ خوبی بنویسید به این فکر کنید محصول شما نهایتاً چه نتایجی برای مشتری به همراه دارد.

 

مهم‌ترین قسمت هر تبلیغ که بیش از ۸۰ درصد فروش به آن بستگی دارد، انتخاب عنوان و تیتر مناسب است. حتی تیتر شما هم باید حداقل اشاره کوچکی به نتایج بعد از استفاده از محصول یا خدمات داشته باشد؛ مثلاً کتاب آقای هیل شاید موفقیتش را مدیون اسم بسیار خوبی باشد که انتخاب شده: بیندیشید و ثروتمند شوید. کار را بسیار ساده و راحت و با نتیجه ملموس جلوه داده است.

 

 

من که کلاس‌ها و دوره‌های کارآفرینی برگزار می‌کنم، بعد از ۶ ماه متوجه شدم کسی به خاطر رضای خدای رحمان به فکر ایجاد کسب‌وکار شخصی نمی‌افتد. قصد تمام افراد فقط یک کلمه است: پووووووول
به همین دلیل من باید در تبلیغاتم بیشتر از هر چیز دیگری به درآمد‌زایی و ثروتمند شدن اشاره کنم.

 

 

اگر محصول شما پک لاغری است، شما فروشنده جذابیت و عشوه هستید!

 

به هیچ عنوان فروشنده پک لاغری نیستید. بازم هم تکرار می‌کنم شما فروشنده یک نتیجه هستید؛ مثلاً اگر کرم پوست می‌فروشید، شما فروشنده کرم مرطوب‌کننده و … نیستید! شما فروشنده زیبایی و خوشگلی هستید!

رازی که این وسط وجود دارد مخاطب یا مشتری شما از به زبان آوردن این کلمات خجالت می‌کشد این شما هستید که باید در گفتار و نوشته‌های خودتان این نتایج حاصله را پررنگ‌تر کنید. مشتری را از همان اول به خانه آخر ببرید.

 

 

تمرین مهم این بخش:

فهرستی از نتایجی که بعد از استفاده از محصولتان ممکن است برای مشتری اتفاق بیفتد بنویسید.

 

به تک‌تک آن اتفاقات که البته احتمالاً اتفاق می‌افتند، اشاره کنید. مردم فقط به دنبال مرحم و ناجی هستند

اگر احساس کنند شما می‌توانید کمک حال آنان باشید، هر رقمی که تعیین کنید، پول پرداخت می‌کنند

3 پاسخ
 1. مینا زریاب
  مینا زریاب گفته:

  سلام یه خواهش
  البته تلگرام برای ادمین پیامی گذاشتم
  سوال بنده اینه که دوره حضوری تبلیغ نویسی دارید شما ؟!

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =